81 444-15-10 ZADZWOŃ DO NAS

Realizacje

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna Realizacje

Wyposażenie linii montażowej.

Pomimo trudności z realizację dostawy udało nam się terminowo dostarczyć zamówione klucze bateryjne Atlas Copco do jednego z naszych kluczowych klientów. Dostarczone narzędzia dedykowane są do wyposażenia nowo uruchomionej linii montażowej, miło jest popatrzeć na taką ilość narzędzi zgromadzonycg w jednym miejscu.

Stanowisko smarowania

Zadaniem było zaprojektowanie i wykonanie stanowiska do podawania smaru z zachowaniem dokładnej ilości dla określonych miejsc (do 1 g), ścisła kontrolę mającą na celu wyeliminowanie możliwości pominięcia punktu smarowania, potwierdzenie poprawności wykonania pracesu dźwiękowo i wizualnie.

Stanowisko montażowe izolatorów

 

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wykonanie uniwerslanego stanowiska montażowego współpracującego z systemem elektrycznym Power Focus 600 Atlas Copco.

Ramię reakcyjne

Zadaniem było zaprojektowanie i wykonanie niestandardowego ramienia reakcyjnego do wkrętaka Atlas Copco pozycjonującego narzędzie w określonej pozycji, odbierające moment generowany podczas dokręcania i umożliwiającego ruch narzędzia roboczego w obrębie stanowiska montażowego

Stanowisko do montażu podkładów strunobetonowych.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie stanowiska do montażu podkładów strunobetonowych tj jednoczesnego napięcia strun z oby stron podkładu.

Regał na normalia

Zadaniem było zaprojektowanie regału dedykowanego pod konkretne wymiary opakowań umożliwiającego załadunek w czasie montażu bez konieczności przestoju na stanowisku.

Koncepcja montażu zamka drzwi transformatora.

Zadaniem było zaproponowanie koncepcji stanowiska montażowego zamka drzwi transformatora współpracującego i połączonego z magazynem części.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.