81 444-15-10 ZADZWOŃ DO NAS
Nowość LSF 29
Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna Aktualności Nowość LSF 29

Nowość LSV 29

W 2022 r w ofercie Atlas Copco pojawia się nowa seria szlifierek LSV 29 - cechą charakterystyczną jest nowy mocniejszy silnik (800W), nowa ergonomiczna obudowa oraz włacznik wyposazony w zabezpieczenie przed "niechcianym" właczeniem szlifierki. Zachecamy do testowania nowych narzędzi.

Napisz do nas

Wyślij formularz kontaktowy

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROMOTEC. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.